zainteresowała Cię nasza oferta ?

Webinarium transmisja

webinarium_transmisja

Już jutro od godziny 11.00 rozpoczyna się webinarium transmisja do internetu, bardzo ciekawej analizy biznesowej skierowanej do inwestorów giełdowych. Jedna z warszawskich firm przygotowała analizę i dzieli się tą informacją z największymi graczami na polskiej giełdzie. Bardzo ciekawy materiał nawet dla osób nie związanych z branżą inwestycyjną. Ze względu właśnie na wartość tego materiału transmisja jest zamknięta i dostępna tylko dla osób, które zostały zostały na to wydarzenie zaproszenie.

 

 

 

Webinarium transmisja – co to jest ?

Webinarium transmisja (ang. web (sieć) + seminar (seminarium)) – rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości. Webinaria wykorzystywane są głównie jako narzędzia szkoleniowe i marketingowe.

Przygotowane przez nas webinarium jest osadzone na specjalnie przygotowanej, dedykowanej stronie internetowej do której dostęp mają osoby posiadające login i hasło. Po zalogowaniu się na stronę www, widoczne są zegary odliczające czas do startu webinarium transmisja. Strona posiada unikatową grafikę, przygotowaną przez Klienta. Po tym jak upłynie czas pojawi się automatycznie okno z transmisja na żywo webinaru. Po oknem z transmisją pojawi się okno z chatem – czyli prowadzący jak i odbiorcy posiadają możliwość dwustronnej komunikacji i zadawania pytań/udzielania odpowiedzi. Poniżej okna z chatem umieszczone będzie dość spore okno z prezentacją, tą samą, która będzie omawiana w trakcie trwania webinarium. Każda z osób oglądająca transmisję webinarium będzie mogła także ściągnąć prezentację- po prostu klikając w guzik przeznaczony do tego!.

Ciekawostką niech będzie fakt iż cała strona nie tylko jest responsywna – dostępna na urządzenia mobilne, ale także automatycznie dostosowująca się do wielkości ekranu odbiorcy oraz zarządzanie taką stroną odbywa się z poziomu zaplecza, które doskonale pozwala „regulować” wszystkie parametry strony.

Webinarium transmisja -jak wyglada strona ?

webinarium transmisja Webinarium transmisja jak wygląda strona www


Ostateczny wygląda strony, zawsze jest ustalany z Klientem i może zawierać, różnego rodzaju elementy, których nie widzicie na przedstawionych przykładowych zdjęciach. Kiedy kontaktujecie się z nami i zamawiacie, webinarium transmisję internetową, omawiamy wtedy wszystkie szczegóły, tak aby projekt odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

TOP