fbpx

TRANSMISJE NA ŻYWO

kompleksowa realizacja techniczna

Zd

TRANSMISJE NA ŻYWO WARSZAWA

kamery, streaming, jakość HD

realizacja wizji bal DC

TRANSMISJE NA ŻYWO FIRMA

realizacje z eventów

PREV
NEXT

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

 

TRANSMISJE NA ŻYWO


Światłowodowe tory transmisyjne

Ogromne odległości w jakości HD

Transmisje na żywo sportów, eventów imprez na żywo  będą się odbywały na dużej przestrzeni – tory wyścigowe, hale sportowe itd-  konieczne jest odejście od klasycznych sposobów przesyłania obrazu i zastosowanie techniki światłowodowej, która zapewnia nie tylko idealną jakość obrazu HD, ale także służy do połączenia kamer z mikserem obrazu i centrum realizatorskim w odległości nawet 1000m. Dysponujemy 4 torami kamerowymi długości 300m jednym torem kamerowym długości 1000m oraz dwa tory po 200m – takie rozwiązanie zapewni że transmisje na żywo  gwarantuje wysoką jakość obrazu bez opóźnień.

Filmowanie z powietrza

Transmisja na żywo

Nowatorskim rozwiązaniem jest filmowanie z powietrza – sygnał przesyłany na żywo z urządzenia latającego pozwala poszerzyć kadry, dodać ciekawe ujęcia z wysokości nawet 1km i wzbogacić transmisje na żywo  niekonwencjonalnymi ujęciami. Jeżeli realizator zechce pokazać tor wyścigowy w całości, czy budynek w którym odbywają się zawody – jest to możliwe w dowolnym momencie.

Dedykowana strona www

Brandig firmowy

Przygotujemy specjalną stronę firmową – kolory, logo, dodatkowe elementy identyfikacji wizualnej. Strona ta może być miejscem publikacji transmisji na żywo do której dostęp będzie wolny lub możliwy tylko po wcześniejszym autoryzowaniu się (podając np. login i hasło). Strona ta nie tylko może być stroną publikacji,  ale może zawierać wszelkie elementy jakie występują w szkoleniu takiej jak materiały do druku, prezentacje PowerPoint, testy itd. To jeszcze nie koniec, strona to może być także miejscem rozmowy – czatu słuchaczy z prowadzącym szkolenie.

System płatności

Dla wygody Twoich Klientów

Proponujemy nowatorskie rozwiązanie pozwalające na generowanie dodatkowego przychody z przeprowadzonych transmisji na żywo   poprzez umieszczenie na stronie transmisji formularza pozwalając na dokonanie płatności z konta paypal oraz z większości polskich banków.

             Jakość Full HD

transmisje na żywo w najlepszej jakości

Dzięki posiadanemu zapleczu sprzętowemu, mamy możliwość przeprowadzenia każdej transmisji na żywo w jakości Full HD. Możesz więc dojrzeć każdy szczegół obrazu i usłyszeć każdy dźwięk. Transmisje internetowe w jakości Full HD to czysty, wyrazisty obraz o świetnych kolorach i głębi.

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Powróć do swojego wydarzenia!

Transmisje w internecie to także okazja do rejestracji materiału filmowego. Po emisji może on więc zostać przez nas zmontowany w formie krótkiego reportażu, tak aby służył jako Twój materiał promocyjny. Współpracujemy z doświadczonymi realizatorami obrazu i dźwięku, operatorami a także fotografami. Każde wydarzenie realizujemy od początku do końca. Dzięki tam, Twój event czy koncert zostanie zrealizowany kompleksowo i na najwyższym poziomie! Zobacz nasze realizacje

Statystyki

I wszystko jasne!

Po zakończeniu transmisji masz wgląd w pełne statystyki, możesz więc przeanalizować ilość oglądających w każdym momencie transmisji.

Archiwizacja

Do firmowego archiwum

Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego podczas transmisji na żywo materiału filmowego od razu po zakończeniu transmisji internetowej. Materiał jest dostępny dla Klienta do ściągnięcia z serwera przez ustalony okres czasu.

Transmisje na żywo firma

transmisje na żywotransmisje na żywo Warszawatransmisje na żywo firma

WYBRANE REALIZACJE

Transmisje na żywo
Wydarzenia w których zapewnialiśmy pełną obsługę transmisji na żywo

Transmisje na żywo Herbert
Zbigniew Herbert

TRANSMISJA NA ŻYWO FB

Fundacja im. Zbigniewa Herberta

  • Kamery - 4szt.
  • Realizacja dwóch wersji językowych audio (PL/ENG)
  • Realizacja dwóch wersji językowych z napisami (POL/ENG)
  • Równoczesna transmisja na kilkanaście kont Facebook YouTube
Transmisje na żywo przykład
Konferencja informacyjna

KONFERENCJA INFORMACYJNA

transmisja na żywo z sal konferencyjnych

  • Kamery - 4szt.
  • Realizacja na systemie Wirecast PRO
  • Jedna z kamer zrobotyzowana
  • Bezpośredni streaming na kilka platform

jak pracujemy......w 3 krokach

Jest to jeden z ważniejszych dla nas momentów. Ustalenie szczegółów transmisji internetowej pomiędzy nami a Klientem. To zapewnia nam że realizacja online będzie w 100% spełniała wymagania Klienta.

planowanie

ustalamy wszelkie szczegóły transmisji live w tym dodatkowe elementy prezentacyjne takie jak dostęp do transmisji, użycie dodatkowych materiałów np. prezentacji Power Point itd.

testowanie

jeszcze przed główną transmisją importujemy wszystkie materiały i media jakie mają być użyte w streaming HD, sprawdzamy poprawność łącz internetowych.

transmisja

pomimo iż transmisja jest już online nasi eksperci nadal czuwają nad poprawnym przebiegiem całego streamingu, na bieżąco monitorując sytuację zarówno na serwerach jak i bezpośrednio na miejscu realizacji.

TOP