Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

Live streaming Ikea

LIVE STREAMING

LIVE STREAMING

eventy, sport, koncerty, webinaria

Live streaming to usługa z której warto korzystać podczas wszelkiego rodzaju eventach, wydarzeniach kulturalnych, sportowych, koncertach muzycznych, konferencjach. Jeżeli chcesz zdecydowanie zwiększyć zasięg wydarzenia, umożliwić szerszej grupie zapoznanie się z tym co oferujesz- koniecznie korzystaj z naszych rozwiązań służących do live streamingu.

Może to wyglądać na skomplikowaną operację, ale jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to my zapewniamy kompleksową obsługą. Ty nam zlecasz co mamy zrobić, ustalamy budżet, reszta zostaje po naszej stronie. Nie martwisz się! Po prostu jest organizatorem i odbiorcą. Wszystko może się dziać w Warszawie lub w dowolnym miejscu w Polsce!

SPRZĘT DO
LIVE STREAMINGU!

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym zapewniającym nie tylko wysoką jakość realizowanych live streamingów, ale także posiadamy szerokie możliwości konfiguracyjne. Pracujemy na małych zestawach konferencyjnych, średnich zestawach webinarowych #Flypack, dużych rozwiązaniach dedykowanych dla sportu, koncertów, programów na żywo #wóztransmisyjny

konferencję na żywo. Live streaming konferencji!

LIVE STREAMING KONFERENCJI

LIVE STREAMING OFERTA

każdy projekt wyceniamy indywidualnie

Nasza FIRMA zapewnia Klientom kompleksową obsługę, kamery, miksery, dostęp do Internetu, doświadczoną ekipę oraz serwery transmisyjne. Finalne ustalenie ceny wymaga podania kilku dość istotnych elementów, które mają kluczowy wpływ na wartość zlecenia, a tym samym na nakład prac jakie trzeba ponieść przy przygotowaniu transmisji online.

WYBRANE REALIZACJE

Live streaming
Wydarzenia które realizowaliśmy live

Webinar ING
ING BANK ŚLĄSKI

JAK CHRONIĆ PIENIĄDZE

ING BANK ŚLĄSKI

stand up Ikea
IKEA

STAND UP Z NOGĄ W DRZWIACH

IKEA

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

TOP