fbpx
Transmisje internetowe Warszawa

Profejonalne transmisje internetowe

kompleksowa obsługa

Transmisje online

krystalicznie czysty obraz HD

profesjonalny dźwięk

Powiększ grono odbiorców

transmisje online

PREV
NEXT

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

Transmisje internetowe realizacja

Jakość Full HD

najlepsza dostępna w transmisji jakość obrazu

Posiadamy zaplecze sprzętowe dzięki któremu mamy możliwość przeprowadzenia każdej realizacji w jakości Full HD. Możesz więc dojrzeć każdy szczegół obrazu i usłyszeć każdy dźwięk. TRANSMISJE INTERNETOWE w jakości Full HD to czysty, wyrazisty obraz o świetnych żywych kolorach.

Player na dowolnej stronie www

nieograniczone możliwości

Transmisje internetowe online– event czy koncert może być oglądany na żywo na dowolnej, wskazanej przez Ciebie stronie www. Dostarczany w kodzie strony player jest przez nas personalizowany poprzez użycie odpowiedniej kolorystyki, dodanie logotypów, tekstów, haseł, napisów czy jakichkolwiek innych potrzebnych informacji. Nasi informatycy dostosują player do Twoich potrzeb w kilka chwil.

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Powróć do swojego wydarzenia!

Transmisje internetowe to także okazja do  rejestracji materiału filmowego. Po emisji może on więc zostać przez nas zmontowany w formie krótkiego reportażu, tak aby służył jako Twój materiał promocyjny. Posiadamy doświadczonych realizatorów obrazu i dźwięku, operatorów a także fotografów. Każde wydarzenie realizujemy od początku do końca. Dzięki temu, Twój event czy koncert zostanie zrealizowany kompleksowo i na najwyższym poziomie!  Zobacz nasze realizacje 

Automatyczne dostosowanie jakości obrazu

pewność transmisji

Wykorzystywana przez nas technologia zapewnia stabilne transmisje internetowe obrazu i dźwięku i automatycznie dostosowuje jakość obrazu do szybkości łącza jakie posiadają poszczególni odbiorcy, reagujemy także na zmieniającą się ilość oglądających użytkowników. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możemy zagwarantować ciągłą emisję bez efektu buforowania materiału.

Czat na żywo

pytania on-line

Usługa ta pozwala na prowadzenie na żywo dyskusji (wtedy kiedy trwają transmisje internetowe) oraz zadawanie pytań poprzez tradycyjny,pisany czat, nad którym czuwamy przez cały czas jego trwania. podczas przebiegu transmisji internetowej. Użytkownicy mogą więc na bieżąco dzielić się wrażeniami z oglądanego wydarzenia jak również zadawać pytania do moderatora czatu.

Wersje językowe

Kilka ścieżek językowych.

To co proponujemy to transmisje internetowe, które docierają dalej poprzez innowacyjne rozwiązanie pozwalające poszerzyć grupę odbiorców o możliwość transmisji w kilku wersjach językowych, tłumaczonych na żywo. Zainteresowała Cię nasza oferta – zamów usługę transmisji internetowej.

Statystyki

I wszystko jasne!

Kiedy kończą się transmisje internetowe masz wgląd w pełne statystyki, możesz więc przeanalizować ilość oglądających  tuż po zakończeniu jak i w każdym momencie trwania transmisji.

Archiwizacja

Do firmowego archiwum

Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego materiału filmowego od razu kiedy kończą się transmisje internetowe.  Materiał jest dostępny dla Klienta do ściągnięcia z serwera przez ustalony okres czasu.

 

Transmisje internetowe realizacje

transmisje internetowetransmisje internetowe Warszawatransmisje internetowe firma

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

550+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

756 000+

największa liczba odbiorców
TOP