fbpx

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

esport live streaming na żywo

ESPORT

ESPORT LIVE STREAMING

eventy gamingowe

Naszym celem jest dostarczenie widzom najlepszej rozrywki gamingowej za pośrednictwem platform streamingowych. Zaletą formatów rozrywkowych emitowanych live na platformach streamingowych jest wysoki poziom interakcji między nadawcą i widzem. Live streaming esportu to obecnie jedne najbardziej oglądanych wydarzeń na żywo. 

Twitch to największa platforma streamingowa na świecie, została kupiona przez Amazona w 2014 roku. Drugie miejsce zajmuje Youtube LIVE, a od niedawna Facebook również rozwija własny produkt dla streamerów gamingowych.

SPRZĘT DO
LIVE STREAMINGU!

Gotowi jesteśmy podłączyć do swojego wozu transmisyjnego 10 do 20 sygnałów z komputerów graczy w jakości full hd, a nawet 4K/UHD HDR 60p - taka ilość komputerów pozwala już na poważną rozgrywkę i prawdziwą rywalizację gamingową. Równocześnie zapewniamy niezbędny sprzęt dla komentatorów (monitory podglądowe, pulpity komentatorskie, łączność interkomową z wozem i obsługą). Całość dopełnia żywa i dynamiczna grafika oraz stabilny live streaming Firma nasza działa w całej Polsce.

ESPORT Orange Community Cup Live streaming

E-SPORT LIVE STREAMING OFERTA

E-SPORT LIVE STREAMING OFERTA

każdy projekt wyceniamy indywidualnie

Projekty wyceniamy indywidualnie. Jest bardzo dużo opcji, które możemy lub powinniśmy uwzględnić w wycenie. Pewne jest to, że współpracując z nami otrzymasz doświadczoną ekipę, świetnych realizatorów obrazu, doskonały sprzęt i stabilność transmisji. Skorzystaj z oferty wynajmu naszego wozu transmisyjnego, który zrealizuje dla Ciebie tego typu wydarzenia (wóz transmisyjny wynajem)

WÓZ TRANSMISYJNY

realizacja wielokamerowa

 • profesjonalne kamery jakości 4K/12G HDR
 • ramię kamerowe i techno-kran
 • kamery miniaturowe i zrobotyzowane PTZ
 • jazda kamerowa
 • steadicam
 • kamery POV
 • najwyższa jakość obrazu w transmisji HEVEC H265
 • system powtórkowy EVS XT3 
 • łącze internetowe LTE lub link satelitarny SpaceX StarLink
 • live streaming lub nagranie wydarzenia
 • elementy graficzne na ekranie 
 • reżyser wydarzenia

Wóz transmisyjny wynajem

WÓZ TRANSMISYJNY

DOSKONAŁE UJĘCIA

dzięki wyjątkowym rozwiązaniom

Bardzo ważne jest dla nas to, aby streaming esportowy nie był nudny, a ujęcia były dynamiczne i wyjątkowe. Stąd oferujemy kamery specjalne wyposażone nie tylko w specjalistyczne obiektywy, ale także wykorzystujemy urządzenia podnoszące efekt odbioru i wpływające na emocje widzów. Korzystamy z pełnej palety urządzeń takich jak jazdy kamerowe, krany kamerowe, slidery, spider cam, linecam

Kran kamerowy, techno kran
Spider camera, linecam
Steadicam
Jazda kamerowa
Kamery miniaturowe
Ukryte kamery
Ujęcia z drona

BEZPIECZEŃSTWO I STABILNOŚĆ STREAMINGU

kilka łącz 5G/4G/LTE jednocześnie

Stabilność live streamingu i jego odporność na zerwane łącza jest priorytetem dla nas. Stąd dysponujemy technologią LiveU, która nadaje streaming na wszystkie platformy streamingowe poprze kilka łącz LTE/5G/4G równocześnie tworząc jedno, duże pasmo internetowe. Oznacza to, że w przypadku awarii internetowego łącza jakie jest dostępne w miejscu wydarzenia system automatycznie przełączy się na zapasowe pasmo LTE. Tym samym jesteśmy całkowicie niezależni od łącza internetowego.

Technologia LiveU jest używana przez stacje telewizyjne na całym świecie, a w Polsce m.in. przez Polsat. Jako jedyni korzystamy z tak zaawansowanego sprzętu do realizacji transmisji internetowych.

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

TOP