fbpx

TRANSMISJE W INTERNECIE

jakość HD, żywe kolory

TRANSMISJE W INTERNECIE

Profesjonalne realizacja

TRANSMISJE W INTERNECIE

Streaming realizacja, reportaż video

wszystko w jednym miejscu

PREV
NEXT

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

 

TRANSMISJE W INTERNECIE


Jakość Full HD

najlepsza dostępna w stramingu  jakość obrazu

Posiadamy zaplecze sprzętowe dzięki któremu mamy możliwość przeprowadzenia każdej realizacji w jakości Full HD. Możesz więc dojrzeć każdy szczegół obrazu i usłyszeć każdy dźwięk. TRANSMISJE W INTERNECIE  w jakości Full HD to czysty, wyrazisty obraz o świetnych żywych kolorach.

Odtwarzacz na dowolnej stronie www

nieograniczone możliwości

Transmisje w internecie event -u czy koncert-u może być oglądany na żywo na dowolnej, wskazanej przez Ciebie stronie www. Dostarczany w kodzie strony player jest przez nas personalizowany poprzez użycie odpowiedniej kolorystyki, dodanie logotypów, tekstów, haseł, napisów czy jakichkolwiek innych potrzebnych informacji. Nasi informatycy dostosują player do Twoich potrzeb w kilka chwil.

Światłowodowe tory transmisyjne

Ogromne odległości w jakości HD

Jeżeli planujesz streaming np. sportów online i będą się one odbywały na dużej przestrzeni – tory wyścigowe, aktywności sportowe odbywające się w różnych miejscach stadionów – to wtedy konieczne jest odejście od klasycznych sposobów przesyłania obrazu i zastosowanie techniki światłowodowej, która zapewnia nie tylko idealną jakość obrazu HD, ale także służy do połączenia kamer z mikserem obrazy i centrum realizatorskim w odległości nawet 1000m. Dysponujemy 2 torami kamerowymi długości 300m jednym torem kamerowym długości 1000m oraz dwa tory po 200m – takie rozwiązania streaming -u pozwalają zerknąć w każde miejsce odbywającego.

Filmowanie z powietrza

Streaming z kamery na żywo

Nowatorskim rozwiązaniem jest filmowanie z powietrza – sygnał przesyłany na żywo z urządzenia latającego pozwala poszerzyć kadry, dodać ciekawe ujęcia z wysokości nawet 1km i wzbogacić transmisje w internecie czy streaming niekonwencjonalnymi ujęciami. Jeżeli realizator zechce pokazać tor wyścigowy w całości, czy budynek w którym odbywają się zawody – jest to możliwe w dowolnym momencie.

Dedykowana strona www

Brandig firmowy

Przygotujemy specjalną stronę firmową – kolory, logo, dodatkowe elementy identyfikacji wizualnej. Strona ta może być miejscem publikacji streamingu  do którego dostęp będzie wolny lub możliwy tylko po wcześniejszym autoryzowaniu się (podając np. login i hasło). Strona ta nie tylko może być stroną publikacji,  ale może zawierać wszelkie elementy jakie występują w szkoleniu takiej jak materiały do druku, prezentacje PowerPoint, testy itd. To jeszcze nie koniec, strona to może być także miejscem rozmowy – czatu słuchaczy z prowadzącym szkolenie.

System płatności

Dla wygody Twoich Klientów

Proponujemy nowatorskie rozwiązanie pozwalające na generowanie dodatkowego przychody z przeprowadzonych transmisji internetowych czy publikowanego streaming -u poprzez umieszczenie na stronie transmisji formularza pozwalając na dokonanie płatności z konta paypal oraz z większości polskich banków.

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Powróć do swojego wydarzenia!

Transmisje w internecie to także okazja do rejestracji materiału filmowego. Po emisji może on więc zostać przez nas zmontowany w formie krótkiego reportażu, tak aby służył jako Twój materiał promocyjny. Współpracujemy z doświadczonymi realizatorami obrazu i dźwięku, operatorami a także fotografami. Każde wydarzenie realizujemy od początku do końca. Dzięki tam, Twój event czy koncert zostanie zrealizowany kompleksowo i na najwyższym poziomie! Zobacz nasze realizacje

Statystyki

I wszystko jasne!

Po zakończeniu streamingu masz wgląd w pełne statystyki, możesz więc przeanalizować ilość oglądających w każdym momencie transmisji.

Archiwizacja

Do firmowego archiwum

Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego podczas streaming -u materiału filmowego od razu po zakończeniu transmisji internetowej. Materiał jest dostępny dla Klienta do ściągnięcia z serwera przez ustalony okres czasu.

Wsparcie techniczne help desk

w trakcie streamingu

Jeżeli Państwa Klienci potrzebują wsparcia- pomocy przy uruchomieniu transmisji online lub też nie mogą się przyłączyć do trwającej sesji służmy pomocą. Dedykujemy numer telefonu oraz  konsulatów, którzy pomogą rozwiązać problemy ułatwią dostęp do transmisji online.

Live streaming realizacje

transmisje w internecie transmisje w internecie realizacja warszawastreaming realizacja Warszawa

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

320+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców

jak pracujemy......w 3 krokach

Jest to jeden z ważniejszych dla nas momentów. Ustalenie szczegółów transmisji internetowej pomiędzy nami a Klientem. To zapewnia nam że realizacja online będzie w 100% spełniała wymagania Klienta.

planowanie

ustalamy wszelkie szczegóły transmisji live w tym dodatkowe elementy prezentacyjne takie jak dostęp do transmisji, użycie dodatkowych materiałów np. prezentacji Power Point itd.

testowanie

jeszcze przed główną transmisją importujemy wszystkie materiały i media jakie mają być użyte w streaming HD, sprawdzamy poprawność łącz internetowych.

transmisja

pomimo iż transmisja jest już online nasi eksperci nadal czuwają nad poprawnym przebiegiem całego streamingu, na bieżąco monitorując sytuację zarówno na serwerach jak i bezpośrednio na miejscu realizacji.

TOP