fbpx

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

BEZPIECZEŃSTWO I STABILNOŚĆ STREAMINGU

kilka połączeń 5G/4G/LTE jednocześnie

Stabilność live streamingu i jego odporność na zerwane łącza jest priorytetem dla nas. Stąd dysponujemy technologią LiveU, która nadaje streaming na YouTube poprze kilka łącz LTE/5G/4G równocześnie tworząc jedno, duże pasmo internetowe. Oznacza to, że w przypadku awarii internetowego łącza jakie jest dostępne w miejscu wydarzenia system automatycznie przełączy się na zapasowe pasmo LTE. Tym samym jesteśmy całkowicie niezależni od łącza internetowego.

Technologia LiveU jest używana przez stacje telewizyjne na całym świecie, a w Polsce m.in. przez Polsat. Jako jedyni korzystamy z tak zaawansowanego sprzętu do realizacji transmisji internetowych.

DOSKONAŁE UJĘCIA

dzięki wyjątkowym rozwiązaniom

Bardzo ważne jest dla nas to, aby streaming na YouTube nie był nudny, a ujęcia były dynamiczne i wyjątkowe. Stąd oferujemy kamery specjalne wyposażone nie tylko w specjalistyczne obiektywy, ale także wykorzystujemy urządzenia podnoszące efekt odbioru i wpływające na emocje widzów. Korzystamy z pełnej palety urządzeń takich jak jazdy kamerowe, krany kamerowe, slidery, spider cam, linecam

Kran kamerowy, techno kran
Spider camera, linecam
Steadicam
Jazda kamerowa
Kamery miniaturowe
Ukryte kamery
Ujęcia z drona

ZAMÓW STREAMING NA YOUTUBE

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

TOP