fbpx

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

TRANSMISJE OPERACJI ZABIEGÓW MEDYCZNYCH 

Realizujemy w całej Polsce i za granicą transmisje operacji i zabiegów medycznych. Zapewniamy doskonałą jakość obrazu, dźwięku czy interakcji z widzami. Istnieje możliwość dodania komentarza moderatora czy lekarza specjalisty. Jesteśmy gotowi połączyć wizją i dźwiękiem różne lokalizacje takie rozwiązanie pozwala na śledzenie operacji i wymianę wiedzy podczas kongresów, konferencji medycznych i zjazdów lekarzy. Mieścimy się w Warszawie, ale dojedziemy w dowolną lokalizację. Do realizacji najbardziej wymagających wydarzeń medycznych możemy wykorzystać nasz wóz transmisyjny

Transmisje operacji i zabiegów medycznych
transmisje online wydarzeń medycznych obraz z urządzeń

SYGNAŁ Z ENDOSCOPÓW I URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

Dysponujemy doskonałem zapleczem sprzętowym, które wspiera nas w obsłudze sygnałów wizji z urządzeń i aparatów medycznych, takich jak endoskopy, laparoskopy, urządzenia do obrazowania ultrasonograficznego (USG). Urządzenie podłączone do naszego systemu streamingowego w żdaen sposób nie wpływa na jakość obrazu jaki jest wyświetlany na monitorze lekarza prowadzącego zabieg. Taka sytuacja jest tylko możliwa dzięki temu, że używamy certyfikowanych konwerterów, przetworników i dystrybutorów obrazu. Tylko firmy z certyfikowanym sprzętem zapeniają najwyższą jakość obrazu, dźwięku i bezpieczeństwo prowadzonych transmisji operacji.

JAKOŚĆ NAWET 4K
najlepsza jakość na rynku wydarzeń medycznych

Obecnie bardzo ważnym elementem jest jakość obrazu podczas transmisji operacji i zabiegów medycznych. Realizujemy wydarzenia w standardzie  HD, a także transmisje w jakości 4K/12G co jest bardzo wyjątkowym rozwiązaniem na rynku live streamingu. Przy najwyższych jakościach obrazu zapewniamy jednocześnie podłączenie sygnału z endoskopów. Nasze ekipy pracując przy tych wydarzeniach mają zawsze do dyspozycji łączność z reżyserką dzięki czemu wszystkie elementy wydarzania są uchwycone okiem naszych kamer.  Usługi medical live streaming w najwyższej jakości obrazu i dźwięku!

transmisje operacji endoskopia konferencje medyczne
platforma transmisyjna

PLATFORMA TRANSMISYJNA
transmisje operacji

Platforma streamingowa na konferencje medyczne, kongresy jest platformą dla lekarzy, pielęgniarek czy farmaceutów. Jest to nasze autorskie rozwiązaniem zapewniające: streaming operacji lub konferencji medycznych. Platforma w kilku językach z rejestracją i sytem logowania. Dodatkowym atutem jest możliwa interakcja z widzami poprzez np. moderowany live chat, pytania, ankiety, quizy pojawiające się w postaci QR kod. Ciekawą funkcją jest systemy głosowania podczas transmisji z konferencji lub zabiegów. Streaming konferencji medycznych w kilku językach z opcją zmiany ścieżki językowej bezpośrednio w odtwarzaczu, bez przeładowywania strony. Ponieważ z reguły nasi Klienci wymagają, aby transmisje operacji i konferencji medycznych nie były publicznie dostępne - zapewniamy szyfrowane kanały transmisji z indywidualnymi kodami dla uczestników. Tego typu rozwiązanie powala nie tylko zabezpieczyć transmisję konferencji, ale także dostarcza danych statystycznych obrazujących jak wielu widzów oglądało transmisję oraz przez jaki czas. Kody jakie dostarczmy mogą być kodami losowymi (cyfrowymi) lub nazwami produktów sponsora. Transmisje na  platformie mogą być oglądane na komputerach, telefonach, tabletach i telewizorach.

POŁĄCZENIA Z EKSPERTAMI
zdalne połączenia i telemosty

Na potrzeby transmisji operacji lub wydarzeń medycznych dla lekarzy - takich jak kongresy i konferencje oferujemy usługę polegającą na zdalne połączenia (telemosty) z ekspertamim, którzy mogą być zlokalizowani w dowolnym miejscu na świecie. Do tego typu zdalnych połączeń i teklemostów wykorzystujemy specjalistyczne oprgramowanie lub satelitarne wozy transmisyjne, które gwarantują swobodną komunikację w obie strony zarówno obrazu jak i dźwięku bez opóźnień. 

Technologia jaką posiadamy pozwoli uczestnikom konferencji na zadawanie pytań i prowadzenie dyskusji na żywo z lekarzami znajdującymi się w sali operacyjnej/zabiegowej. Technologia jaką dysponujemy pozwalana zdalne połączenie się eksperta, udostępnienie ekranu i prezentacji. Połączenie zdalne pokażemy w atrakcyjnym układzie ekranowym lub w oknach na tle zgodnym z grafiką wydarzenia.

studio multimedialne WSG
transmisja operacji i zabiegów medycznych. Konferencje dla lekarzy

PROFESJONALNY LIVE STREAMING
realizacja dźwięku i wizji

TRANSMISJA SZKOLEŃ
webinary dla lekarzy

Live streaming szkoleń i webinarów to najnowsze światowe trendy. Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i doskonalenia swoich umiejętności bez wychodzenia z domu. Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym do realizacji webinarów i szkoleń. Możemy pracować zarówno w przestenii Klienta jak i przygotować studio green screen lub studio multimedialne. Podcza profejonalnego webinaru zapewnimy nie tylko transmisje na żywo, ale także wszelkiego rodzaju interakcje z widzami takie jak ankiety, pytania. Gwarantujemy, że wszystko będzie wyglądało jak w proesjonalnym programie telewizyjnym.

Transmisje operacji i zabiegów. Zabieg endoskopowy.
Transmisja operacji produkcja materiałów wideo medycznych

PRODUKCJA MEDYCZNYCH MATERIAŁÓW WIDEO

Do takich wydarzeń jak konferencja czy kongres medyczny zapewniamy komleksą obsługą, a to oznacza że naszym Klientom przygotwujemy produkcję filmową czyli nagranie wszystkich wystąpień prelegentów. Dodatkowo nasi profesjonalni montażyci przygotują reportaż filmowy, skrót wideo. Całość wzbogacimy o wypowiedzi ekspertów, których poprosimy przed naszą kamerę w przerwach. Przygotujemy film, animację graficzną czy kurs dla branży medycznej. Nasze studio czeka na nowe wyzwania! A być może potrzebujesz również obsługi fotografczinej - daj nam tylko znać!

KONFERENCJE DLA LEKARZY
transmisje online

Konferencje dla lekarzy, medyczne, sympozja każde z tych wydarzenień można oglądać na żywo dzięki transmisji online. Wspieramy naszych Klientów zapewniając im kompleksowe rozwiązania. Wytransmitujemy obraz wideo, zadbamy o doskonałą jakość dźwięku, zaangażujemy widzów poprzez quizy i ankiety, pytania. Zapewnimy dostęp do konferencji online tylko tym uczestnikom, którzy mają indywidualne kody dostępowe. Widzowie z zagranicy będą mgli obejrzeć wydarzenie z tłumaczeniem symultanicznym. Z całego wydarzenia utworzymy reportaż filmowy, a nawet fotograficzny. Naprawdę zajmiemy się profesjonalnie i kompleksowo Twoją konferencją medyczną. Sprawdź nas!

Zobacz projekt jaki przygotwaliśmy wspólnie z Fundacją Gastroenterologii - Warsaw Live Endoscopy

konferencje dla lekarzy

ZAMÓW TRANSMISJE ONLINE ZABIEGÓW MEDYCZNYCH

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub +48 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

TOP