fbpx

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

 Strona www

kontrola dostępu login i hasło

Przygotujemy dedykowaną do webinaru stronę www, doskonale spersonalizowaną – kolor, logo, dodatkowe elementy identyfikacji wizualnej. Dostęp do strony będzie wolny lub możliwy tylko po wcześniejszym autoryzowaniu się (podając np. login i hasło). Strona ta nie tylko może być miejscem publikacji webinaru,  ale może zawierać wszelkie elementy jakie występują w szkoleniu takiej jak  materiały do druku, prezentacje PowerPoint, testy, materiały video itd. To jeszcze nie koniec, strona to może być także miejscem rozmowy – czatu słuchaczy z prowadzącym webinaria. Chat posiada funkcję moderacji, dzięki czemu mamy wpływ na merytoryczną dyskusję.

Bezpieczeństwo

System zabezpieczania webinaru

Dostęp na stronę z materiałami z webinarium, może się odbywać w formie otwartej, ale także na podstawie kilku form dostępu ustalonych z Klientem. Możemy przygotować formularz rejestracyjny na którym użytkownicy muszą podać adres mailowy, nazwę użytkownika, a następnie muszą aktywować konto. Możemy także zaimportować przygotowaną przez Klienta bazę teleadresową. Możemy także wymagać tylko od Klienta podania adresu mailowego i ustalonego wcześniej hasła. Opcji dostępu do webinarium jest kilka więc tym samym gwarantujemy Klientom elastyczność.

System płatności

pay per view

Poza kilkoma formami bezpiecznego logowania i dostępu do materiałów webinarium, możemy także wprowadzić funkcjonalność, polegającą na płatnym dostępie do treści webinaru. Płatność może odbywać poprzez SMS, ale także poprzez systemy bankowe czy też karty kredytowe. Forma płatności za weinarium uzależniona jest od wymagań Klienta jak od kwot na jakie ma opiewać dostęp do treści.

Jakość FULL HD

najlepsza dostępna w transmisji jakość obrazu

Dzięki posiadanemu zapleczu sprzętowemu, mamy możliwość przeprowadzenia każdego webinarium w jakości Full HD. Możesz więc dojrzeć każdy szczegół obrazu i usłyszeć każdy dźwięk. Webinar  w jakości Full HD to czysty, wyrazisty obraz o świetnych żywych kolorach.

VoD dla widzów

Zapis i montaż materiału video

Po emisji wytransmitowany materiał może być dostępny jako VOD (wideo na życzenie) czyli dostępny od razu dla tych co chcieliby obejrzeć webinarium ponownie lub dla tak zwanych “spóźnialskich”. Materiał taki z reguły dostępny jest na naszej stronie przez kolejne 360 dni. Więc tym samym masz dostęp do archiwum.

Dostosowanie jakości obrazu

dostęp dla wszystkich nawet tych z najwolniejszym łączem

Wykorzystywana przez nas technologia zapewnia stabilne płynne działanie transmisji na żywo zarówno obrazu i dźwięku i automatycznie dostosowanie jakość do szybkości łącza poszczególnych odbiorców, reagujemy także na zmieniającą się ilość oglądających użytkowników. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możemy zagwarantować ciągłą emisję webinariów bez efektu buforowania materiału.

Czat na żywo

pytania on-line

Usługa ta pozwala na prowadzenie na żywo dyskusji oraz zadawanie pytań poprzez tradycyjny,pisany czat, nad którym czuwamy przez cały czas jego trwania webinaria.  Użytkownicy mogą więc na bieżąco dzielić się wrażeniami z oglądanego wydarzenia jak również zadawać pytania do moderatora czatu.

Wersje językowe

Kilka ścieżek językowych.

To co proponujemy to webinaria, które dociera dalej poprzez innowacyjne rozwiązanie pozwalające poszerzyć grupę odbiorców o możliwość transmisji na żywo w kilku wersjach językowych, tłumaczonych na żywo. Zapewniamy płynną, możliwość przełączenia pomiędzy poszczególnymi ścieżkami audio.

Statystyki

I wszystko jasne!

Po zakończeniu webinaru  masz wgląd w pełne statystyki, możesz więc przeanalizować ilość oglądających odbiorców, miejsca z jakich łączyli się Twoi widzowie.

Archiwizacja

Do firmowego archiwum

Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego materiału filmowego od razu po zakończeniu transmisji na żywo. Materiał jest dostępny dla Klienta do ściągnięcia z serwera przez ustalony okres czasu lub dostarczany przez nas w formie płyty DVD lub płyty wysokiej jakości Bluray.

 

WYBRANE REALIZACJE

Webinar live.
Wydarzenia w których zapewnialiśmy pełną obsługę transmisji na żywo

Webinar ING
ING Bank Śląski

WEBINAR ING Bank Śląski

webinar live w studio green screen

...
Rozszerzona rzeczywistość
Global e-Mobility Forum

GLOBAL e-MOBILITY FORUM

event w rozszerzonej rzeczywistości

...

ZAMÓW WEBINAR LIVE

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

DLACZEGO MY ?

9+

lat doświadczenia w realizacji eventów

550+

przeprowadzonych transmisji

1900+

zrealizowanych eventów

730 000+

największa liczba odbiorców
TOP