fbpx

ultra szybki serwer rtmp

0.5 sekundy end to end

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ULTRA SZYBKI SERWER RTMP/WEBRTC ~0.5s

Sygnał nadawany może być typowym encoderem RTMP (Teradek Vidiu, LiveU, OBS, VMix, Wirecast). Sygnał jest wysyłany i praktycznie w tym samym momencie odbierany WEBRTC po stronie widza. Sygnał dociera do odbiorcy w ciągu 0.5 sekundy - można także wysłać strumień wideo+audio poprzez modem LTE, w takim przypadku czas transmisji wydłuża się do 1 sekundy. 

Telekonferencje wideoczaty telemosty


CENY WYNAJMU SERWERA RTMP/WEBRTC (~0.5 sekundy)

kwoty netto

KROK 1.

Wybierz serwer do streamingu, który Cię interesuje. Naciśnij guzik “Zamów” lub skontaktuj się bezpośrednio z nami bok@onestream.pl, lub pod numerem telefonu 722 720 710

KROK 2.

Podaj datę i godzinę startu oraz kiedy serwer do streamingu ma zakończyć działanie. Nie zapomnij o danych kontaktowych. PAMIĘTAJ! poprzez “1 dzień pracy serwera” rozumiemy udostępnienie serwera w pełnej funkcjonalności przez 6 godzin oraz 2 godziny testów, podczas których serwer ma ograniczoną funkcjonalność.

KROK 3. 

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zapytania. Skontaktujemy się z Tobą natychmiast. Jeżeli chciałbyś zamówić usługę podczas weekendu czy święta lub zlecenie wymaga natychmiastowej reakcji, prosimy, aby po wysłaniu formularza skontaktować się z naszym działem technicznym pod numerem telefonu  +48 601 135 741.

KROK 4.

Potwierdzimy mailowo Twoje zamówienie i poprosimy o opłacenie usługi na podstawie faktury, którą prześlemy mailem.

KROK 5. 

Indywidualny serwer do streamingu zostanie uruchomiony, według określonych przez Ciebie parametrów.

KROK 6. 

Przygotujemy kod odtwarzacza, którego funkcjonalność określają usługi jakie wykupiłeś. Kod odtwarzacza prześlemy Ci mailem gotowy do wklejenia na stronę www, na której będzie się odbywał streaming. PAMIĘTAJ! Kod możesz umieścić maksymalnie na 2 stronach www.

KROK 7.

Jeżeli będziesz miał pytania, będziesz potrzebował pomocy skorzystaj z naszego wsparcia technicznego pod numerem telefonu +48 601 135 741.

Można także realizować transmisję online wykorzystując w tym celu streaming na YouTube lub streaming na Facebook. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia, skorzystaj z naszych porad- serdecznie zapraszamy 🙂

ZAMÓW SERWER TRANSMISYJNY

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

TOP