fbpx

SERWER DO STREAMINGU Z KONTROLĄ DOSTĘPU

start usługi w 20 minut

Zainteresowała Cię nasza oferta?

SERWER STREAMINGOWY

Z KONTROLĄ DOSTĘPU + HASŁA + STRONA WWW + CZAT

Nowoczesny i bardzo wydajny serwer transmisyjny. Podłączony do ogólnoświatowego systemu CDN, pozwalającego na prowadzenie transmisji dla nieograniczonej ilości widzów! Szybka konfiguracja i duże możliwości konfiguracyjne. Ciekawe i nowoczesne opcje realizacji live streamingu. Oferujemy wynajem serwera streamingowego, błyskawiczną konfigurację, support w trakcie trwania wydarzenia na żywo!

ppv live streaming płatny


CENY WYNAJMU SERWERA STREAMINGOWEGO Z KONTROLĄ DOSTĘPU + HASŁA
+ STRONA WWW + CZAT

kwoty netto

KROK 1.

Wybierz serwer do streamingu, który Cię interesuje. Naciśnij guzik “Zamów” lub skontaktuj się bezpośrednio z nami bok@onestream.pl, lub pod numerem telefonu 722 720 710

KROK 2.

Podaj datę i godzinę startu oraz kiedy serwer do streamingu ma zakończyć działanie. Nie zapomnij o danych kontaktowych. PAMIĘTAJ! poprzez “1 dzień pracy serwera” rozumiemy udostępnienie serwera w pełnej funkcjonalności przez 6 godzin oraz 2 godziny testów, podczas których serwer ma ograniczoną funkcjonalność.

KROK 3. 

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zapytania. Skontaktujemy się z Tobą natychmiast. Jeżeli chciałbyś zamówić usługę podczas weekendu czy święta lub zlecenie wymaga natychmiastowej reakcji, prosimy, aby po wysłaniu formularza skontaktować się z naszym działem technicznym pod numerem telefonu  +48 601 135 741.

KROK 4.

Potwierdzimy mailowo Twoje zamówienie i poprosimy o opłacenie usługi na podstawie faktury, którą prześlemy mailem.

KROK 5. 

Indywidualny serwer do streamingu zostanie uruchomiony, według określonych przez Ciebie parametrów.

KROK 6. 

Przygotujemy kod odtwarzacza, którego funkcjonalność określają usługi jakie wykupiłeś. Kod odtwarzacza prześlemy Ci mailem gotowy do wklejenia na stronę www, na której będzie się odbywał streaming. PAMIĘTAJ! Kod możesz umieścić maksymalnie na 2 stronach www.

KROK 7.

Jeżeli będziesz miał pytania, będziesz potrzebował pomocy skorzystaj z naszego wsparcia technicznego pod numerem telefonu +48 601 135 741.

Można także realizować transmisję online wykorzystując w tym celu streaming na YouTube lub streaming na Facebook. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia, skorzystaj z naszych porad- serdecznie zapraszamy 🙂

ZAMÓW SERWER TRANSMISYJNY Z KONTROLĄ DOSTĘPU I HASŁAMI

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

TOP