Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

Streaming na iPhone

live stream iphone, ipad

Obecnie chyba najbardziej popularnym urządzeniem mobilnym jest iPhone oczywiście tutaj należy zaliczyć całą rodzinę Apple iPad, iPad mini, iPad Air etc. Głównym konkurentem nadal pozostaje system Android. Równocześnie cała branża IT zachęca, wręcz zmusza do odejścia od standardu streamingu w formie  flash, który jest uznawany za bardzo przestarzałe rozwiązanie. Osobiście znam kilka firm (nawet warszawskich), które pozycjonują się na profesjonalne, a nawet bardzo profesjonalne w branży live streaming -u, a po dziś dzień zamiast używać nowoczesnego HTML 5, korzystają z przestarzałej technologii flash- tłumacząc że klienci mają stary sprzętu i tylko flash się sprawdza… bzdury, bzdury, bzdury… od takich film należy się trzymać z daleka bo to oznacza, że nie potrafią przygotować naprawdę profesjonalnego live streamigu.

Korzystając z naszej oferty bez żadnych dodatkowych wtyczek, programów czy też innych aplikacji możemy przeprowadzić streaming na iphone tylko przy wykorzystaniu naszej wiedzy i oprogramowania. Sygnał streaming -u zostanie przez nas przesłany w formi HTML 5 na nasz serwer streamingowy i opublikowany na dowolnej stronie www (naszej lub naszego Klienta).

STREAMING NA iPHONE

 1. Nie jest wymagana instalacja dodatkowych programów
 2. Nie musisz instalować dodatkowych wtyczek
 3. Nie musisz nic konfigurować w telefonie
 4. Nie musisz posiadać programów do otwarzania streaming na iphone lub odtwarzaczy video
 5. Streaming na iphone oznacza, że ten sam streaming możesz oglądać (zadziała) na iPad, Macbook pro, Macbook Air etc.
 6. Wystarczy, że klikniesz w otrzymany link lub też otworzysz stronę internetową na której ma być przeprowadzony live streaming i już możesz oglądać streaming. Proste !

STREAMING NA iPHONE modele telefonów

Testowane przez nas modele telefonów i urządzeń odtwarzające live streaming z naszego autorskiego odtwarzacza:

 1. iPhone 4
 2. iPhone 4 PLUS
 3. iPhone 5
 4. iPhone 5 PLUS
 5. iPhone 6 mały
 6. iPhone 6 duży
 7. iPad wszystkie rodzaje
 8. Komputery Apple wszystkie rodzaje

Czy streaming na iPhone oznacza, że live stream nie będzie działał na innych telefonach ?

Oczywiście nie! Przygotowujemy streaming na maksymalnie szeroką gamę telefonów, a właściwie urządzeń mobilnych. Niemniej zapewniamy maksymalne pokrycie urządzeń z systemem Android jak i iOS Apple. Spotkaj się z nami i porozmawiaj o tym jak najlepiej przygotować dla Ciebie live streaming. Nasze usługi możesz zamówić w zakładce stream kontakt

Zadzwoń lub napisz! Wycena w ciągu 1 dnia!

ZAMÓW LIVE STREAMING NA iPHONA

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

TOP