Zamów live streaming + social media

Social media w live streaming -u

social-media w live streaming

Dziś social media, są ważnym elementem naszego życia. Codziennie przeglądamy Facebook -a, Twitter -a czy Snapchat. Codziennie spędzamy po kilkanaście minut, a niektórzy po kilka godzin na przeglądaniu, aktualizowaniu czy też po prostu życiu w społeczności „internetowej”. Nasze zachowania zmusiły nas do wprowadzenia aplikacji, dzięki której możliwe jest połączenie live streaming -u z interakcjami uczestników w social mediach.

 

Social media live streaming -u dla kogo?

Jeżeli organizujesz wydarzenie, podczas którego chciałbyś dać możliwość wypowiedzenia się jego uczestnikom, czy też chciałbyś, aby oglądający transmisję online zaangażowali się poprzez komentarze, zdjęcia czy też wpisy to właśnie dla Ciebie jest ta aplikacja. Mówiąc wprost, służy do bardzo dynamicznego zwiększenia zasięgu trwającego wydarzenia. Jest to doskonałe narzędzie do zbudowania grupy odbiorców i wykorzystania ich publikacji do dotarcia do jeszcze większej grupy widzów.

Jak to działa?

Podczas trwania wydarzenia prosisz osoby oglądające transmisje na żywo czy też uczestników, którzy razem z tobą są w miejscu wydarzenia o skomentowanie tego co się dzieje np. z odpowiednim hasztagiem (np. #wielkagala). W kolejnym kroku nasz system działający na żywo, odnajdzie dany wpis i wprowadzi go na listę, którą widzi moderator. To już prawie ostatni etap, teraz moderator wysyła wybrane wpisy do Caspara (serwer CG) i pozostaje je zatwierdzić, wybrać oprawę graficzną jak i formę wyświetlania- pojedynczy post, a może kolaż ostatnich 20 wpisów. Oczywiście, zastosowanie Caspara, daje pełną kontrolę na tym kiedy i w jakiej formie wpisy mają się pojawiać. UWAGA – oczywiście prowadząc streaming facebook czy też realizując streaming YouTube można równocześnie korzystać z aplikacji i generować posty.

Jakie social media obsługuje aplikacja?

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

social media live streaming

Ile to kosztuje?

Cena uruchomienia i skonfigurowania aplikacji na jeden event to kwota 1200 zł netto. Jeżeli do tego potrzebujesz serwer Caspara to kwotę tą należy powiększyć o 850 zł netto. W cenie jest asystent, który przyjedzie na miejsce z komputerem, uruchomi aplikację i będzie wysyłał materiały na serwer Caspara we współpracy z realizatorem obrazu.

Przykład działania aplikacji

ZAMÓW LIVE STREAMING SOCIAL MEDIA

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

TOP