fbpx

Super szybki streaming

wszystko w jakości HD

Streaming event

wysoka jakość od zaraz

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

XIII Gala Złotych Anten

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten to wydarzenie towarzyszące Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, to także streaming realizowany przez nas.
Wręczone zostały nagrody m.in. dla najlepszej firmy, człowieka roku, najbardziej skutecznego menadżera, a także najważniejszego produktu oraz usługi telekomunikacyjnej i medialnej. Managerem Roku został Simon Boyd (Prezes Zarządu UPC), Firmą Roku Cyfrowy Polsat, Platynową Antenę otrzymała Anna Streżyńska, prezes UKE.

Live streaming realizacja był realizowany przez 4 kamery, które nagrywały w jakości HD, a następnie całość była kodowana i wysyłana na nasz serwer streamingowy, który dla tego wydarzenia był przygotowany na przyjęcie 1000 równoczesnych połączeń. Niemniej tym razem liczba oglądających zaskoczyła nie tylko organizatorów, ale także i nas. W trakcie trwania live streamingu uruchomiliśmy dodatkowy serwer i przekierowaliśmy nadmiar ruchu na serwer numer dwa.

 

  OFERUJEMY REALIZACJĘ LIVE STREAMINGU

  Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub +48 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

  DLACZEGO MY ?

  9+

  lat doświadczenia w realizacji eventów

  550+

  przeprowadzonych transmisji

  1900+

  zrealizowanych eventów

  730 000+

  największa liczba odbiorców
  TOP