fbpx

Streaming HD

krystalicznie czysty obraz HD

Streaming HD Warszawa

dotrzyj do mas

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

XI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

Jak każdego roku, Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów zgromadziło kilkuset uczestników oraz kilkudziesięciu prelegentów z Polski i Europy, wśród których znaleźli się najwyższej klasy eksperci, kadra zarządzająca czołowych firm telekomunikacyjnych i teleinformatycznych oraz przedstawiciele świata nauki, polityki i mediów. Corocznemu Sympozjum towarzyszyła uroczysta Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten, podczas której Kapituła Konkursu przyznała nagrody, m.in. dla najlepszej firmy, człowieka roku, najbardziej skutecznego menadżera, a także najważniejszego produktu oraz usługi telekomunikacyjnej i medialnej.
Przygotowany przez nas materiał filmowy jak i Live streaming HD pozwoli zapoznać się z najciekawszymi wypowiedziami i uczestnikami Sympozjum. Materiał został zarejestrowany przez 4 kamery pracujące w jakości HD, a następnie live streamin w jakości HD został wysłany na nasz dedykowany serwer. Player posiadał możliwość skalowania obrazu z jakości HD do niższych wartości. Dzięki temu wielu użytkowników posiadających wolniejsze łącza internetowe mogło obejrzeć ten live streaming na żywo. Liczba odbiorców nie przekroczyła zakładanego minimum, dzięki czemu nasze serwery wideo posiadały jeszcze zapas.

  ZAMÓW LIVE STREAMING HD

  Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub +48 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

  DLACZEGO MY ?

  9+

  lat doświadczenia w realizacji eventów

  550+

  przeprowadzonych transmisji

  1900+

  zrealizowanych eventów

  730 000+

  największa liczba odbiorców
  TOP