Toyota Motor Polska

Event poświęcony wprowadzaniu dwóch nowych produktów Toyoty  na rynek Polski. Realizacja wizji na 3 kamery, doskonałe osobowości, które uświetniły te dwa dni oraz Egurola Dance, który dodawał całości dynamizmu. Wizja realizacja eventy !

Toyota Motor Corporation jest wiodącym koncernem motoryzacyjnym. W 2012 roku na pięciu kontynentach firma znalazła nabywców na ponad 9,9 mln aut, w tym 8,7 mln Toyot. Liczne sukcesy Toyoty wynikają z zadowolenia klientów, zdobytego m.in. najwyższą jakością. Niezawodność i wysoka trwałość aut Toyoty została wielokrotnie potwierdzona niezależnymi badaniami. Toyoty są nie tylko niezawodne i trwałe. Te auta są także oszczędne i przyjazne dla środowiska. Toyota jest jednym z najbardziej innowacyjnych koncernów samochodowych i światowym liderem w produkcji aut z napędem hybrydowym.

 

Toyota Poland wizja realizacja eventy spot

Toyota Poland realizacja wizji backstage

Podczas tego eventu, trwającego dwa dni oraz jeden dzień przygotowań, odpowiadaliśmy za realizację wizji i emisję obrazu na ogromny ekran, który znajdował się tuż za sceną. Równocześnie z zarejestrowanego przez kamery materiału powstał skrót całego wydarzenia, który publikujemy poniżej. Wykorzystaliśmy do realizacji wizji kamerę Sony PMW 300K oraz 2 kamery Sony Ex1R. Taka konfiguracja pozwoliła nam na bieżąco śledzić wydarzenia, realizować wizję na ekran i rejestrować materiał, który następnie wykorzystaliśmy w montażu. Kamery były wyposażone w bezprzewodowy system tally, który na bieżąco informuje operatora, która kamera akurat jest na wizji. Dodatkowo każdy z operatorów był wyposażony w łączność bezprzewodową – interkom. Kamery były mobile i można było je dowolnie przestawiać. Możecie zobaczyć że wizja realizacja eventy obsługujemy w sposób naprawdę profesjonalny.

wizja realizacja eventy onestreamrealizacja wizjirealizacja wizji

  • CATEGORY