fbpx

Transmisje na żywo Warszawa

Realizacja, emisja, archwizacja

Transmisje na żywo

Jakość, doświadczenie, zaufanie Klientów

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Miss Polonia Egzotica finał video

Kolejna nasza realizacja- tym razem w świecie mody i pięknych kobiet. Miss Polonia Egzotica Finał odbywał się w Warszawie. Firma nasza ONEstream była odpowiedzialny za przeprowadzanie transmisji na żywo na zlecenie Telewizji Warszawa.


W tym roku zwyciężyła Magda Ho, pochodząca z Wietnamu, która została wybrana Miss Egzotica. I wicemiss została Hanna Hapaniuk – Białoruś, a tytuł drugiej wicemiss przypadł w udziale Marcie Owusu (Ghana).Galę finału Miss Egzotica poprowadził zgrany duet Omenaa Mensah i Serafina Ogończyk-Mąkowska.Nie zabrakło także walentynkowego akcentu. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników jedna z Ambasadorek Miss Egzotica- Alfija Apsalyamova z Kazachstanu ze wzruszeniem i łzami w oczach przyjęła na scenie oświadczyny. Do tańca zgromadzoną publiczność poderwał występ Nicka Sincler.

Transmisje na żywo Warszawa przykładowe realizacje

Transmisje na żywo Warszawa

Podczas realizacji tego przekazu na żywo użyliśmy 3 kamer XDCAM Sony. Jedna z kamer była podłączona bezprzewodowo poprzez zestaw Teradek Bolt pozwalający na realizację transmisji o zasięgu do 70-100m z minimalnym opóźnienie 2ms. Kamery były podłączone do miksera obrazu ATEM1. Cały system pracował w jakości Full HD i następnie w procesie transmisji internetowej był kompresowany poprzez Teradek Vividu do stramu o parametrach 1.5Mb – obraz i dźwięk. Tak zakodowany materiał można było oglądać na stronie Telewizji Warszawa, która także była patronem medialnym tego wydarzenia. Zapraszamy do wpisania w wyszukiwarkę transmisje na żywo Warszawa  realizacje.

Jaki sprzęt wykonał to nagranie ?

Jakość naszych realizacji to także doskonałe i nowoczesne zaplecze sprzętowe-finansowane ze środków UE.

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

320+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców
TOP