fbpx

Transmisje internetowe HD

kompleksowa obsługa

Transmisje internetowe HD Warszawa

krystalicznie czysty obraz

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Transmisje Internetowe Koncert Kabaretu Starszych Panów

Transmisja internetowa Koncertu Kabaretu Starszych Panów

Live streaming koncertów w tym przypadku Koncert piosenek Kabaretu Starszych Panów– wersja skrócona – w wykonaniu uczniów i nauczycieli Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Koncert odbył się w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem. Materiał całościowy to długość 105 minut. Przeprowadziliśmy transmisje internetowe cyklu koncertów.

Transmisje internetowe realizacja

Materiał realizowany był przez trzy kamery w technologii FullHD. Wykorzystaliśmy  Kamery Sony XDCAM.  Dwie kamery były ustawione “stacjonarnie” pokazując plan ogólny, a jedna z nich realizowała  zbliżenia. Kolejna kamera była mobilna i pokazywał słuchaczy na sali, uczestników koncertu z różnych perspektyw, muzyków grających na instrumentach. Takie rozwiązanie pozwoliło nam objąć zasięgiem kamer pełną salę i mieć kontrolę na tym co realizator obrazu chciał pokazać.

Montaż materiału do wersji skróconej wykonany był na stacjach montażowych Apple Mac Pro i oprogramowaniu Final Cut Studio PRO 7. Koloryzacja była realizowana na oprogramowaniu będącym częścią pakiętu Final Cut Studio.  Dźwięk podczas koncertu był rejestrowany poprzez rekorder cyfrowy Zoom H2 podłączony bezpośrednio do konsolety realizatorów dźwięku. W trakcie transmisji internetowej korzystaliśmy także z mikrofonów Rode NTG2 w celu miksowania dźwięku z konsolety realizatora z dźwiękiem z otoczenia (oklaski etc) . Jeżeli poszukujesz usługi transmisje internetowe HD do doskonale trafiłeś 🙂 zamów usługę u nas 🙂

video transmisje online
PLAY

KABARET STARSZYCH PANÓW

Bemowo Warszawa

  • - system realizacyjny flypack
  • - kamery Sony XDCAM 3szt.
  • - zapasowe łącze internetowe
  • - oprawa graficzna
  • - realizacja wizji

ZAMÓW TRANSMISJE INTERNETOWĄ KONCERTU

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub +48 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

DLACZEGO MY ?

9+

lat doświadczenia w realizacji eventów

550+

przeprowadzonych transmisji

1900+

zrealizowanych eventów

730 000+

największa liczba odbiorców
TOP