×

Transmisje internetowe HD

kompleksowa obsługa

Transmisje internetowe HD Warszawa

krystalicznie czysty obraz

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Transmisje Internetowe HD Koncert Kabaretu Starszych Panów

Transmisje internetowe

Koncert piosenek Kabaretu Starszych Panów– wersja skrócona – w wykonaniu uczniów i nauczycieli Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Koncert odbył się w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem. Materiał całościowy to długość 105 minut. Przeprowadziliśmy transmisje internetowe cyklu koncertów.

Transmisje internetowe realizacja

Materiał realizowany był przez trzy kamery w technologii FullHD. Wykorzystaliśmy  Kamery Sony XDCAM  EX1R. Dwie kamery były ustawione „stacjonarnie” pokazując plan ogólny, a jedna z nich realizowała  zbliżenia. Kolejna kamera była mobilna i pokazywał słuchaczy na sali, uczestników koncertu z różnych perspektyw, muzyków grających na instrumentach. Takie rozwiązanie pozwoliło nam objąć zasięgiem kamer pełną salę i mieć kontrolę na tym co realizator obrazu chciał pokazać.

Montaż materiału do wersji skróconej wykonany był na stacjach montażowych Apple Mac Pro i oprogramowaniu Final Cut Studio PRO 7. Koloryzacja była realizowana na oprogramowaniu będącym częścią pakiętu Final Cut Studio.  Dźwięk podczas koncertu był rejestrowany poprzez rekorder cyfrowy Zoom H2 podłączony bezpośrednio do konsolety realizatorów dźwięku. W trakcie transmisji internetowej korzystaliśmy także z mikrofonów Rode NTG2 w celu miksowania dźwięku z konsolety realizatora z dźwiękiem z otoczenia (oklaski etc) . Jeżeli poszukujesz usługi transmisje internetowe HD do doskonale trafiłeś 🙂 zamów usługę u nas 🙂

DLACZEGO MY ?

+6

lat doświadczenia w realizacji eventów

250+

przeprowadzonych transmisji

1500+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców
TOP