fbpx

Video transmisje online

doskonała jakość

Video transmisje online

kompleksowa realizacja

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Praska Giełda Spożywcza

Transmisje HD

Dla Praskiej Giełdy Spożywczej przygotowaliśmy transmisję HD z wydarzeń jakie odbywały  się na terenach handlowych Giełdy. Całość przekazu została przygotowana  w  wysokiej rozdzielczości HD 1920×1080. Transmisja HD dotyczyła  aktywności jakie miały miejsce na giełdzie w związku z rocznicą Praskiej Giełdy Spożywczej.
Tegoroczna impreza obfitowała w atrakcje i całą masę gości. Imprezę prowadziła Katarzyna Dowbor, a produktu wystawiane przez producentów oceniała Pani Magda Gessler. Oj działo się działo się 🙂

Transmisje HD realizacja

Transmisje HD przeprowadziliśmy z wykorzystaniem sprzętu – kamer klasy Sony XDCAM, rejestrujących obraz HD czyli (1920×1080). Staramy się ciągle podkreślać fakt iż jakość full HD różni się od jakości HDV. Wiele firm wykorzystuje prokonsumenckie kamery HDV pracujące w rozdzielczości (1400×1080), a to nie jest już pełne HD 🙂 i różnice widać oj widać. Kamery były wyposażone w bezprzewodowe urządzenia przesyłające obraz z kamer w ruchu do reżyserki. Tam obraz był miksowany z wykorzystaniem miksera ATEM1. Następnie po nałożeniu napisów, animacji CasparCG przesyłaliśmy obraz na ekrany- telebimy i do internetu. Oczywiście tym samym podwoiliśmy grono odbiorców- nie tylko można było podglądać co się dziej w internecie, ale jak ktoś poczuł już że musi tam być i udzieliła mu się atmosfera to po prostu dołączał. Całość była za darmo więc i odbiorców nie zabrakło.

TOP