fbpx

Transmisja na żywo UOKiK

Transmisja na żywo

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Transmisja w internecie realizacja  dla UOKiK Skuteczniejsza ochrona konkurencji – Propozycje zmian w prawie

Transmisja w internecie realizacja  w Lubelskim Hotelu Mercury. Wykonana była przez 4 kamery w jakości HD i transmitowana w dwóch wersjach językowych. Całość materiału wideo była transmitowana w odtwarzaczu posiadającym możliwość przełączania się pomiędzy wersjami językowymi bez konieczności przeładowywania strony czy też odtwarzacza.

Transmisja w internecie realizacja

Realizowaliśmy tą transmisję w internecie wykorzystując całą masę sprzętu dodatkowego. Przede wszystkim użyliśmy do realizacji 4 kamer rejestrujących w jakości fullHD (1920×1080). Obraz z kamer był importowany do miksera obrazu Blackmagic ATEM 1E. Dźwięk był odbierany od zespołu dźwiękowców i niezależnie importowany na kilku ścieżkach do naszego miksera dźwiękowego. Następnie odbiorcy mogli oglądać przebieg konferencji równocześnie mając możliwość przełączania się pomiędzy różnymi wersjami językowymi bez konieczności przeładowywania strony. W związku z tym iż Klient nasz oczekiwał przekazania materiału w ciągu 48 godzin po zakończeniu transmisji wykorzystaliśmy nagrywarkę firmy Blackmagic do rejestracji przebiegu konferencji wraz z 8 ścieżkami językowymi. Następnie tuż po wykonaniu nagrania byliśmy gotowi do przekazania materiałów od razu Klientowi. Niemniej Klient oczekiwał pocięcia materiału na poszczególne wypowiedzi prelegentów celem publikacji w na stronach Internetowych. Tak też się stało. Przedstawiamy oczywiście tylko wycinek – jedną wypowiedź prelegentów – tak aby zobrazować Państwu jak wygląda tego typu realizacja.

Transmisja w internecie realizacja ceny

Ceny zależą od wielu czynników- ilości kamer, ilości ścieżek dźwiękowych, ilości odbiorców mogących w tym samym momencie oglądać prezentowany materiał. Te kilka czynników ma ogromny wpływ na ceną finalną. Niemniej zawsze przygotowujemy dwie opcje – budżetową i profesjonalną. Wybór zawsze należy do Klienta- niemniej chcielibyśmy aby została ona podjęta świadomie.

TOP