fbpx
transmisje live rezyserka

Szlachetna Paczka Gala 2015

Transmisje LIVE

transmisje live szlachetna paczka baltnica

Szlachetna Paczka Gala 2015

Transmisja LIVE

Szlachetna Paczka Gala 2015 transmisja live

Szlachetna Paczka Gala 2015

Transmisja LIVE

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Szlachetna Paczka 2015

16 stycznia odbyła się Gala Ogólnopolskiej XIV edycji SZLACHETNEJ PACZKI (odbyły się 2 transmisje live w internecie) To był czas do wspólnej celebracji zakończenia kolejnej edycji projektu. Wydarzenie było okazją do uroczystego podsumowania oraz wspólnej zabawy do białego rana. Wieczór uświetnili wyjątkowi artyści. W roku 2014 pomoc otrzymało 19 580 rodzin.
Podczas Gali głos niejednokrotnie zabierał ks. Jacek WIOSNA Stryczek – Dziękuję, że razem udało nam się zrobić tak wiele dobrego i po raz kolejny zainspirowaliśmy tysiące ludzi do zmiany swojego życia – mówił.

Nie zabrakło również słów uznania ze strony gości, którym pomysłodawca Paczki złożył szczególne podziękowania – Dziś wieczorem nie trzeba się bać, że będzie głośno. Im więcej takiego szlachetnego rabanu, im bardziej damy się usłyszeć, tym łatwiej będzie nam zapalić do pomocy innych – przyznał nuncjusz apostolski Celestino Migliore, który w imieniu papieża Franciszka podczas ostatniego Finału Paczki przekazał pomoc dla potrzebującej rodziny.  Atmosferę wydarzenia uświetniły występy zespołów: Soul City i RH+, dzięki którym cała sala wirowała w rytm szalonych, rockowych dźwięków! Prawdziwą niespodzianką był występ zwyciężczyni Mam Talent 2013 –Tetiany Galitsyny, która narysowała na piasku historię jednej z rodzin, do której dotarli SuperW. Wyjątkowym zakończeniem wieczoru była oficjalna premiera piosenki Szlachetne serca, którą specjalnie dla SZLACHETNEJ PACZKI wykonali Ambasadorzy projektu razem z Fundacją Operamore.

Transmisje LIVE Szlachetna Paczka 2015

1. Kamery SONY XDCAM PMW 300 – 3szt.
2. Bezprzewodowy przesył obrazu Teradek Bolt
3. Dwa miksery wideo BlackMagic ATEM 1 oraz ATEM 1 4K
4. Kamera PMW 300K1 wraz z naramiennym zestawem firmy NIPROS
5. Animowane loga sponsorów importowane do transmisji system live Caspar CG
6. Serwer główny transmitujący obraz z kamer w 3 jakościach HD, 720p, 360p
7. Obraz z kamer dostępny był na ogromny telebimie umieszczonym za sceną

Szlachetna Paczka Gala 2015 scena
Szlachetna Paczka Gala 2015
transmisje live rezyserka
Szlachetna Paczka Maciej Orłos
TOP