×
streaming-warszawa-realizacja

Streaming wydarzeń sportowych

wyjątkowa jakość

...doskonałe ceny

streaming-warszawa-jakosc-hd

Transmisje online

tenis ziemny

wydarzenia na Legii

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Legia Klub Tenisowy Mistrzostwa Polski

Euro Holding i Stowarzyszenie Klub Tenisowy Legia były organizatorem  Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie ziemnym. Turniej odbył się  w dniach 18-24 sierpniana kortach tenisowych Legii przy ul. Myśliwieckiej 4a. Firma ONEstream wdrożyła usługę potocznie zwaną streaming Warszawa.  Mecze turnieju głównego rozgrywane były na kortach 1 i 2 (centralnych) i były transmitowane na stronie głównej Klub Tenisowy Legia.

Legia Klub Tenisowy streaming Warszawa realizacja

Realizacja była prowadzona przez 2 kamery HD, które transmitowały obraz bezpośrednio do internetu z wykorzystaniem urządzeń Teradek Cube. Obraz transmitowany jako HLS dzięki czemu dostępny był nie tylko na komputerach/laptopach, ale także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS czy Android. Odtwarzacz streamingu był tak zakodowany że można było wybrać jedną z 3 jakości obrazu – orginalną (najlepszą), średnią i niską. Na podstawie statystyk, okazało się iż prawie 24% użytkowników korzystało z transmisji w niższych jakościach. Tym samym potwierdza się iż streaming warszawa najlepiej przygotować w przynajmniej dwóch jakościach transmitowanego obrazu – wysokiej i średniej.

Streaming Warszawa ceny

Ceny uzależnione są przede wszystkim od ilości kamer i obsługi jaka bierze udział w procesie produkcyjnym. Niemniej aby wydarzenie było ciekawe rekomendujemy minimum 3 kamery z czego dwie pokazują zawodników i jedna planu ogólnego. Kolejny etap cenowy to realizacja obrazu – czy to ma być tylko przekaz na żywo, czy do tego elementy powtórek, napisy z wynikami czy też  montaże/mixy  najlepszych ujęć tak aby wypełnić przerwy pomiędzy np. poszczególnymi grami.

Jaki sprzęt wykonał to nagranie ?

Zobacz na czym pracujemy

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

320+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców
TOP