fbpx

Streaming video realizacja

jakość HD/SD

Streaming wideo

nowoczesne technologie

doskonałe ceny

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Centrum Nauki Kopernik

Streaming video

Jeszcze nigdy niebo nie było tak blisko. Chcesz podziwiać zachód Słońca z Marsa, przenieść się, aż na granice galaktyki? Nic prostszego! Planetarium w Centrum Nauki Kopernik to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Europie. Firma nasza przygotowała 2 filmy promocyjne, które przedstawiają wydarzenia jakie towarzyszyły nie tylko samemu otwarciu Planetarium, ale także przedstawiają cykl imprez jaki towarzyszył temu wydarzeniu i były przygotowane jako streaming video.
Firma nasza realizowała reportaż filmowy z wydarzenia (2 filmy promocyjne) w technologii HD, które podsumowują przebieg wszystkich wydarzeń oraz prowadziliśmy streaming video dla osób, które tego dnia nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu, a były ciekawe jakie atrakcje przygotowane zostały przez Centrum Nauki Kopernik.   Zapraszamy do obejrzenia klipu z otwarcia Planetarium w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Otwarciu towarzyszyło kilka dodatkowych imprez plenerowych i spotkań w których uczestniczyli polscy celebryci.

 

Streaming video realizacja

W trakcie realizacji usługi streaming video  wykorzystaliśmy urządzenia transmitujące obraz z kamer będących w ruchu. Następnie całość była przesyłana w sposób cyfrowy do reżyserki znajdującej się w Planetarium. Materiał był transmitowany kamerami  XDCAM do miksera video ATEM1- oczywiście całość w sposób cyfrowy. Następnie obraz był przetwarzany, encodowany i w postaci plików przesyłany na serwer, który następnie udostępniał streaming video osobom zainteresowanym przebiegiem wydarzenia. Jeżeli jesteście zainteresowani streamingiem video – serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy pełen zakres usług związany z live streamingiem zarówno na urządzenia mobilne, komputery stacjonarne, telewizory, tablety etc. Projekty wyceniamy indywidualnie, niemniej nasze niskie ceny zaskakują każdego.

streaming video cnk

TOP