fbpx
FINAŁ INTER 2015

FINAŁ INTER 2015

wielka gala

GALA INTER 2015

FINAŁ INTER 2015

wystąpienia laureatów

FINAŁ INTER 2015 WYWIADY

FINAŁ INTER 2015

wywiady, wywiady...

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Inter 2015 Gala Finałowa

Streaming video

W budynku Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, odbył się finał czwartej edycji konkursu popularyzatorskiego INTER organizowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach projektu SKILLS. Każdy z 11 finalistów konkursu miał pięć minut na zaprezentowanie swojego interdyscyplinarnego projektu badawczego. Ich wystąpienia oceniała Kapituła konkursu w składzie: prof. Maciej Żylicz, prezes FNP, który pełnił rolę przewodniczącego Kapituły, dr Magdalena Kulma (laureatka konkursu INTER 2014), dr Ilona Iłowiecka-Tańska, Natalia Osica, red. Dorota Romanowska oraz red. Krzysztof Michalski. Równocześnie streaming video dawał możliwość oglądania wystąpień przez osoby zainteresowane na żywo w internecie. 

W I etapie konkursu INTER 2015 wnioski na realizację interdyscyplinarnego projektu badawczego złożyło 28 młodych naukowców. Jakość naukowa zgłoszonych projektów została następnie oceniona przez panel recenzencki, który wyłonił 11 finalistów konkursu. Przed finałem młodzi badacze wzięli udział w szkoleniu z zakresu autoprezentacji i sztuki wystąpień publicznych, w trakcie którego szlifowali swoje popularyzatorskie umiejętności. Streaming video służył także “popularyzacji” nauki jak i zdecydowanie poszerzył grono odbiorców. Niesamowite było to że materiał video pozostawiony na stronie po zakończeniu transmisji video przez kolejne 2 tygodnie oglądało kilka tysięcy osób.
Celem konkursu INTER jest rozwój umiejętności młodych uczonych z zakresu popularyzacji nauki. W konkursie mogą wziąć udział: doktoranci z polskich jednostek naukowych, doktorzy będący pracownikami naukowymi (do 6 lat po doktoracie) oraz absolwenci studiów doktoranckich (do 12 miesięcy od uzyskania stopnia doktora). 

Streaming video realizacja techniczna

1. Kamery 3 szt. PMW300K1
2. Kamera 1 szt. PMW300K2
3. Bezprzewodowy przesył obrazu do kamery będącej w ruchu
4. Mikser ATEM1 4K
5. Animowane belki z podpisami CasparCG
6. Streaming video na serwer główny oraz zapasowy
7. Zmienna rozdzielczość obrazu – HD, 720p, 360p
8. Urządzenie kodujące streaming video Teradek Slice

Finał Inter 2015 wywiady
Inter 2015 Wielka Gala
Finał Inter 2015 streaming video
Wielka Gala Inter 2015 streaming video

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

320+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców
TOP