Zainteresowała Cię nasza oferta webinarów?

Hewlett Packard webinarium i telemost

HP webinar i telemost

Przygotowaliśmy kompletne rozwiązanie do prowadzenia webinarium i telemostu. Wdrożyliśmy to podczas realizacji webinarium dla firmy HP. Podczas trwania transmisji webinaru łączymy się nawet kilkakrotnie z oddalonym od nas o prawie 40 minut jazdy samochodem punktem w którym oddelegowany z HP ekspert prowadzi wykład uzupełniający do dyskusji jaka odbywa się w studio. Takie połączanie na żywo to telemost HD. Połączenie jest w czasie rzeczywistym i praktycznie nie posiada opóźnień, które utrudniałby komunikację ze studiem.

Webinarium i telemost jak to wyglądało

Wtorek od 08.30 onestream.pl Transmisje online pracowaliśmy przy projekcie webinaru dla Hewlett-Packard Enterprise. Poza typowym webcastem dodaliśmy telemost, który łączył laboratorium- czyli serwerownie ze studiem w samym centrum Warszawy. Podczas telemostu bardzo ważnym elementem była możliwość płynnej komunikacji pomiędzy stronami nadającym i odbierającymi przy równoczesnym przekazie obrazu na żywo. Przygotowaliśmy:
1. Stronę www
2. System logowania
3. System statystyk
4. Telemost
5. Kamery
6. Realizację obrazu na żywo.
7. Chat wraz z funkcją moderatora

Platformą na której publikowaliśmy webinarium był YouTube, który po raz kolejny spisał się na medal 🙂

Doskonałym narzędziem do realizacji telemostów jest nasz wóz transmisyjny  który może realizować do 4 równocześnie trwających telemostów. Zobacz szczegółowy opis naszego wozu transmisyjnego.

TOP