Transmisja na żywo Warszawa

realizacje

Realizacja transmisji na żywo

w całej Polsce

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Transmisja na żywo UOKiK  temat ostatniej transmisji Wpływ Ustawy deweloperskiej na relacje deweloperzy-konsumenci.

Realizacja odbyła się w siedzibie UOKiK w Warszawie, plac Powstańców Warszawy 1. Jak zawsze sala była pełna zaproszonych gości- temat był na tyle ciekawy, że konieczne była korekta ram czasowych tego wydarzenia. Tym razem pracowały 3 kamery XDCAM i była tylko jedna-polska wersja językowa.


Transmisja na żywo Warszawa realizacja

Wykorzystane zostały trzy kamery klasy XDCAM HD, podłączone cyfrowym systemem SDI. Nad całością czuwał mikser firmy Blackmagic ATEM1, który pozwalał na miksowanie obrazu z kamer oraz z prezentacji, jakie były wyświetlane. Materiały takie jak prezentacje, zdjęcia i filmy był importowany bezpośrednio z komputera osób prowadzących- dzięki naszemu systemowi „niekolizyjnego/w tle” wykorzystania komputera prelegenta – nawet w przypadku zmiany komputera osoby prowadzącej my zawsze mamy aktualny materiał w prezentacji. Drogie, ale bardzo praktyczne rozwiązanie :).

Materiał po przetworzeniu przez mikser obrazu był transmitowany z wykorzystaniem urządzenia – Teradek Vividu w formacie mp4 przy optymalnym bitrate 1400kb/s. Wykorzystanie tego nowoczesnego urządzenia do kodowania obrazu pozwala uzyskać niespotykaną dotąd jakość obrazu przy bardzo niskich parametrach obciążenia łącza internetowego.

Oczywiście na koniec Klient otrzymał pełne statystki obrazująca przebieg i zainteresowanie wydarzeniem osób w internecie. Raport pt. „Transmisja na żywo Warszawa- UOKiK” został dostarczony do Klienta jeszcze tego samego dnia, następnie w przeciągu kilku godzin gotowy był materiał do publikacji w internecie.

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

320+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców
TOP