fbpx

Transmisje na żywo

profesjonalne realizacje

Profesjonalne transmisje na żywo

realizacje

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

UOKiK “Prawo konsumenckie” transmisje na żywo

Spotkanie było okazją do rozmowy o rządowym projekcie ustawy o prawach konsumenta, którego celem jest wdrożenie do polskiej struktury prawnej regulacji unijnych, a także usystematyzowanie i zintegrowanie przepisów za jakość rzeczy sprzedanej. Nowy porządek nie tylko ujednolica poziom ochrony konsumentów w całej UE, ale również reformuje krajowe prawo sprzedaży w rozległym zakresie. Transmisje na żywo UOKiK to cykl informacyjny realizowany przy współpracy z OneStream.pl

Uczestnicy konferencji dyskutowali nad praktycznym wymiarem nowych przepisów, które z jednej strony przyznają konsumentom więcej praw, z drugiej zaś nakładają na przedsiębiorców nowe obowiązki. Podczas spotkania poruszona została m.in. kwestia gwarantowanego kupującym prawa do wyczerpujących informacji, które sprzedawca będzie zobowiązany przekazać jeszcze przed zawarciem umowy. Ponadto omówiony został wpływ planowanej zmiany definicji konsumenta oraz modyfikacji przepisów dotyczących gwarancji i rękojmi na rzeczywistość handlową.

Transmisje na żywo realizacja

Wykorzystane zostały trzy kamery klasy XDCAM HD, podłączone łączami SDI. Nad całością czuwał mikser firmy Blackmagic ATEM1, który pozwalał na miksowanie obrazu z kamer oraz z prezentacji, jakie były wyświetlane. Materiały takie jak prezentacje, zdjęcia i filmy był importowany bezpośrednio z komputera osób prowadzących- dzięki naszemu systemowi “niekolizyjnego” wykorzystania komputera prelegenta – nawet w przypadku zmiany komputera osoby prowadzącej my zawsze mamy aktualny materiał w prezentacji. Drogie, ale bardzo praktyczne rozwiązanie :).

Materiał po przetworzeniu przez mikser obrazu był transmitowany z wykorzystaniem urządzenia – Teradek Vividu w formacie mp4 przy optymalnym bitrate 1400kb/s. Wykorzystanie tego nowoczesnego urządzenia do kodowania obrazu pozwala uzyskać niespotykaną dotąd jakość obrazu przy bardzo niskich parametrach obciążenia łącza internetowego.

Oczywiście na koniec Klient otrzymał pełne statystki obrazująca przebieg i zainteresowanie wydarzeniem osób w internecie. Raport pt. “Transmisja na żywo Warszawa- UOKiK” został dostarczony do Klienta jeszcze tego samego dnia, następnie w przeciągu kilku godzin gotowy był materiał do publikacji w internecie.

Informacje o posiadanym sprzęcie

Jakość naszych realizacji to także doskonałe i nowoczesne zaplecze sprzętowe-finansowane ze środków UE.

DLACZEGO MY ?

7+

lat doświadczenia w realizacji eventów

320+

przeprowadzonych transmisji

1700+

zrealizowanych eventów

56 000+

największa liczba odbiorców
TOP