fbpx

Transmisje na żywo

realizacja Warszawa

Realizacja Warszawa

transmisje na żywo

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Orange Polska

Przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy transmisje na żywo w internecie ze spotkania kadry managerskiej Orange Polska. Transmisja miała charakter wewnętrznego przekazu dedykowanego pracownikom. W trakcie transmisji łączyliśmy kilka mediów – kamery HD 3szt., materiały wideo, slajdy prezentacji.

Transmisje na żywo realizacja Warszawa

Orange Polska (wcześniej Telekomunikacja Polska i PTK Centertel) – operator telekomunikacyjny,  obecnie dominujący dostawca telefonii stacjonarnej, mobilnej oraz internetu w Polsce. Jeden z największych w Polsce dostawców Internetu i usług telekomunikacyjnych w sieci ruchomej. Obecnie podstawową marką handlową i korporacyjną spółki jest marka Orange. Firma posiada nowoczesną siedzibę zlokalizowaną w Warszawie.

Transmisje na żywo realizacja Warszawa – wykonywaliśmy wykorzystując kilka strumieni sygnału wideo i audio. Obraz z 3 kamer klasy XDCAM HD był przewodowo (2) oraz bezprzewodowo (1) przesyłany do miksera marki BlackMagic. Na miejscu następowało miksowanie obrazu wykorzystując video, prezentacje, filmy, plansze. Przekaz był w dosłownym tego słowa znaczeniu multimedialny. Innowacją była realizacja transmisji internetowej przy jednoczesnym wykorzystaniu dwóch okien prezentacji na jednej stronie. Co to oznacz- jak to wyglądało i czemu służyło ? W jednym oknie był obraz wideo na którym ciągle widać było osobę prezentującą, a w drugim oknie cały czas mieliśmy dostępne materiały multimedialne – prezentacje, filmy wideo, plansze. Tym samym odbiorca transmisji mógł sam decydować czy w danym momencie może się skupić na oglądaniu transmisji wideo, czy też interesują go dane z pokazywanej w danym momencie prezentacji. Takie rozwiązanie pozwalało aby przekaz był odrobinę interaktywny 🙂

  DLACZEGO MY ?

  6+

  lat doświadczenia w realizacji eventów

  250+

  przeprowadzonych transmisji

  1500+

  zrealizowanych eventów

  56 000+

  największa liczba odbiorców
  TOP