fbpx

Transmisje w internecie na żywo

realizacja i organizacja

Transmisje w internecie na żywo

kompleksowa organizacja

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Sopot Art & Fashion Week

W te wakacje serce świata mody i sztuki przeniosło się do słonecznego Sopotu. Mamy przyjemność przedstawić Państwu pierwszą edycję wyjątkowego wydarzenia, którego transmisje w internecie na żywo można było oglądać z każdego miejsca w Polsce:).

Sopot Art & Fashion Week to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która łączy świat sztuki i mody pod pięknym, nadmorskim niebem. Najciekawsza przestrzeń Sopotu, obejmująca okolice mola i sąsiadującej z nim najpiękniejszej części plaży, została zaaranżowana w oryginalny sposób. Przestrzeń była podzielona na odrębne strefy –  strefę mody, sztuki, strefę dziecięcą oraz strefę chillout, która jest sercem całego wydarzenia. Każda z nich utrzymywała swoją autonomię, harmonijnie współistniejąc z pozostałymi – ich odrębne programy zostały skomponowane w taki sposób, aby główne atrakcje nie kolidowały ze sobą.

Transmisje w internecie na żywo realizacja

Firma nasza realizowała wysokiej jakości transmisje w internecie na żywo w jakości HD zapewniając całość niezbędną do jej przeprowadzania. Ilość odbiorców zaskoczyła nie tylko nas, ale i organizatorów :). To tylko świadczy iż nowoczesne formy przekazu są obecnie na topie.

Transmisja w internecie na żwyo ceny

W przypadku obsługi samego przesyłu sygnału w trakcie transmisji internetowych ceny uzależnione są od ilości odbiorców oraz czasu trwania przekazu. Jeżeli ilość odbiorców jest znaczna oraz jakość transmisji wysoko – dodatkowo rozliczamy się z Klientami za wygenerowany ruch internetowy. Oczywiście są to tylko przykładowe informacje – każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

TOP