fbpx
człowiek bez barier

TRANSMISJA NA ŻYWO

Zamek Królewski Warszawa

transmisja na żywo

CZŁOWIEK BEZ BARIER

transmisja na żywo

CZŁOWIEK BEZ BARIER

Wielka Gala

PREV
NEXT

zainteresowała Cię nasza oferta

Człowiek bez barier

Konkurs „Człowiek bez barier” jest organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji od 2003 r. wyłącznie dla osób z niepełnosprawnością. W 12 jego dotychczasowych edycjach nagrodzono 24 kobiety i 38 mężczyzn z różnymi rodzajami niepełnosprawności: po urazach kręgosłupa, z postępującym zanikiem mięśni, bez rąk, z niepełnosprawnością intelektualną, osoby niewidome, głuchoniewidome. Każda z tych osób przełamuje bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności, pokazując swoją postawą i działaniem, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem. W tym roku odbyła się pierwsza transmisja na żywo.

Zamek Królewski Warszawa, Wielka Gala “Człowiek bez barier”. Gościem honorowym była Pani Agata Kornhauser-Duda, Pierwsza Dama. Oczywiście podczas tego wydarzenia była spora grupa wyśmienitych gości i osób, które pomimo swoich problemów osiągają szczyty.

 

Transmisja na żywo technika

Ponieważ Zamek Królewski od niedawna “słynie” z braku internetu w salach, transmisja na żywo odbywało się z wykorzystaniem infrastruktury komórkowej oraz tazw. bondingu – czyli realizacji transmisji przez 3 operatorów komórkowych (każda sieć po części), a następnie na serwerze materiał wideo jest łączony w całość i gotowy do oglądania. Transmisja na żywo została przeprowadzona z wykorzystaniem 3 kamer XDCAM. Materiał wideo był publikowany na kanał YouTuba.

technika transmisja na żywo
Gala Człowiek bez barier
człowiek bez barier Gala
Człowiek bez barier
TOP