fbpx
streaming z drona

STREAMING Z DRONA

doskonała jakość HD

transmisja z drona live

TRANSMISJE LIVE Z DRONA

doskonała jakość HD

PREV
NEXT

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Streaming z drona

Inspire camera

Używany przez nasz zespół sprzęt jest wyposażony w funkcję streaming z drona w czasie rzeczywistym w jakości HD, dzięki czemu mamy możliwość prowadzić transmisję na żywo z imprez plenerowych, koncertów, czy imprez sportowych z wykorzystaniem perspektywy lotu ptaka. Realizujemy lotnicze transmisje live/na żywo streaming z drona z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych / dronów, wyposażonych w profesjonalny system, który przesyła obraz w jakości FULL HD.

 

 

 

 


transmisje z drona
Realizujemy transmisje live HD na potrzeby stacji telewizyjnych, relacje z powietrza imprez masowych / koncertów, wydarzeń sportowych. Przekazywany obraz FULL HD może zostać przekazany bezpośrednio do wozu transmisyjnego, flypacka  czy też bezpośrednio na telebim lub na duże monitory FULL HD. Każdy transmisja jest rejestrowana, co pozwala na jej późniejszą postprodukcję.

 

 

 

 


 

streaming z drona zdjęcia z realizacji

Parametry transmisji na żywo. Streaming z drona 
Jakość obrazu HD: 1920×1080 /25/30/48/50/60
Format wideo MP4/MOV
Kodek wideo H264
Moc nadawania do 20 [dBm]
Zasięg sygnału 2 [km]
Maksymalna wysokość 0,5 [km]
Zakres temperaturowy od – 10 do + 40 [°C]

 

Przykład umiejętności jakie posiada nasz operator drona. Jest to bardzo ważne szczególnie przy imprezach masowych, wszelkiego rodzaju eventach. Kliencie PAMIĘTAJ proszę, iż obecnie loty dronem wymagają specjalnego zezwolenia oraz konieczności zgłaszania miejsc przelotów- wymaga to wcześniejszych ustaleń min. 7 dni. Czas ten może się wydłużyć lub skrócić. Niemnie transmisje z drona zdecydowanie uatrakcyjnią Twój przekaz na żywo. Ceny za streaming z drona zaczynają się od 950 zł netto.

TOP