fbpx

Realizacja, nagranie, montaż

Ciekawe realizacje

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Streaming live realizowany przez nas tym razem miał miejsce podczas największych targów zbrojeniowych w Polsce i równocześnie trzecich co do wielkości targów w Europie. Kielce przez 4 dni gościły wile znanych osobistości z kraju jaki z całego świata. Można było tutaj spotkać przedstawicieli polskiego rządu jak i wysłanników z najdalszych zakątków świata.

Kieleckie Targi Zbrojeniowe to trzecia co do wielkości impreza tego typu w Europie. W tym roku swoją ofertę przedstawiło 400 wystawców z 23 krajów m.in. USA, Niemiec, Francji, Izraela, Włoch.Wśród ciekawostek warto wspomnieć projekt polskiego czołgu przyszłości PL 01 CONCEPT prezentowanego przez Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM”  należącego do Polskiego Holdingu Obronnego.
Streaming live  był emitowany z kilku miejsc/wydarzeń jakie odbywały się przez 4 dni.  W trakcie streaming live  zapewnialiśmy przekaz obrazu na żywo na ekrany diodowe, ekrany plazmowe i LCD oraz transmisję z wydarzeń i prezentacji jaki odbywały się w trakcie tych wszystkich dni. Prowadziliśmy coś w rodzaju studia informacyjnego podczas którego odwiedzający halę Polskiego Holdingu Obronnego goście mogli zapoznać się z najnowszymi polskimi produktami obronnymi – można było dosłownie jak w Media Markt oglądać najnowsze karabiny maszynowe, pistolety, kamizelki kuloodporne etc.

Streaming live  realizacja

Materiał realizowany był przez kamery HD XDCAM w jakości HD (1920×1080). Streaming live wykonywaliśmy z 3 kamer jakości HD. Wykorzystaliśmy mikser cyfrowy Blackmagic ATEM1E wraz z oprogramowaniem Blackmagic. Materiał nie tylko rejestrowały kamery, ale także rekorder cyfrowy zapisujący obraz w jakości HD 4:2:2. Komunikację pomiędzy operatorami zapewniały krótkofalówki firmy Motorola. Każdy z operatorów korzystał z informacji tally oraz podglądu zwrotnego informującego go co lub kto jest akurat Live. Przygotowane mieliśmy serwery emisyjne (główny i zapasowy) pozwalające na równoczesny odbiór transmisji przez 10 000 osób. Informujemy o tym po to aby mieli Państwo pewność iż decydując się na nasze usługi wybieracie profesjonalne rozwiązania.

Streaming live ceny

W tym przypadku wpływ na cenę miała ilość dni jakie spędziła nasza ekipa na targach, ilość kamer oraz ilość odbiorców, która finalnie mogła oglądać wydarzenie w internecie. Niemniej zawsze staramy się aby cena była promocyjna !  Poniżej przykładowe zdjęcia z realizacji streaming live.

streaming livestreaming live phostreaming live realizacja

TOP