×
webinaria mbank

WEBINARIA

mBANK

webinaria mbank studio black

mBANK WEBINAR

PREV
NEXT

Zainteresowała Cię nasza oferta webinarów?

mBank webinaria

mBank webinaria  to cykl szkoleniowy realizowany dla Klientów firmowych mBanku dla których stworzona została nazwa komunikacyjna Firmowi.PL Przygotowywaliśmy technicznie webinaria we wszelkiego rodzaju lokalizacjach jak sale konferencyjne z doskonałym widokiem na Warszawę, ale także w studio gdzie były one produkowane na greenbox.

Podczas tego typu webinarów- najczęściej wykorzystujemy kamery Sony XDCAM pracujące w standardzie 4:2:2. Ilość kamer zależy od ilość osób, które prowadzą webinar, ale także od tego co się podczas webinaru dzieje. Niemniej zawsze są to min. 2 -3 kamery. Standardem jest obecnie import prezentacji z PowerPoint do transmisji online plus tworzenie wszelkiego rodzaju okien typu PiP (picture in picture), gdzie w zależności od sytuacji okno z widokiem na prowadzącego raz jest większe, a prezentacja jest mniejsza, a czasami na odwrót. Dla podniesienia jakości przekazu stosujemy ruchome tła pod okna z widokiem z kamer lub prezentacji – tak jak to ma miejsce w komercyjnych stacjach telewizyjnych. Zawsze podczas webinarów przygotowujemy platformę do komunikacji z odbiorcami. Takie rozwiązanie pozwala prowadzić na żywo dialog z osobami, które oglądają wydarzenie na żywo- odpowiadać na ich pytania, budować argumenty, pomagać im zrozumieć przedstawiany temat. Świetna sprawa! 🙂

  ZAMÓW WEBINAR

  Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 722 720 710 lub +48 22 666 09 18. Czekamy 7 dni w tygodniu od godziny 08.00 do 20.00!

  DLACZEGO MY ?

  9+

  lat doświadczenia w realizacji eventów

  550+

  przeprowadzonych transmisji

  1900+

  zrealizowanych eventów

  730 000+

  największa liczba odbiorców
  TOP