realizacja wizji bal DC

LIVE STREAMING NA YOUTUBE

kompleksowa realizacja

transmisje na zywo realizacja

LIVE STREAMING NA YOUTUBE

realizacja, kompleksowa obsługa, pomoc techniczna

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Live streaming na YouTube

Jakość Full HD

najlepsza dostępna jakość w live streamingu

Posiadamy zaplecze sprzętowe dzięki któremu możemy przeprowadzać live streaming na YouTube w jakości HD, a nawet w HD 60p- co oznacza że obraz będzie nad wyraz ostry i płynny – po prostu piękny :). Jakość porażająca! Możesz więc dojrzeć każdy szczegół obrazu i usłyszeć każdy dźwięk.

Player YouTube na dowolnej stronie www

doskonałe możliwośći

Prowadząc live streaming na YouTube– event czy koncert może być oglądany na żywo na dowolnej, wskazanej przez Ciebie stronie www. Obecnie odtwarzacz YouTube można umieść na każdej wskazanej stronie www. Taki player posiada możliwość zmiany jakości obrazu, powiększenia, pomniejszenia okna z live streamingiem. Ważnym elementem takiego rozwiązania jest jego responsywność- czyli praca na urządzeniach mobilnych.

Kompleksowa realizacja filmowo-fotograficzna

Powróć do swojego wydarzenia!

Streaming na Youtube to także okazja do  rejestracji materiału filmowego. Po emisji może on więc zostać przez nas zmontowany w formie krótkiego reportażu, tak aby służył jako Twój materiał promocyjny.  Niemniej obecna funcjonalność platformy YouTube pozawala na to aby materiał dostępny była zaraz po zakończeniu wydarzenia jako VOD (czyli wideo na życzenie). Takie rozwiązanie pozwala na to aby zaraz po zakończeniu live streamingu obejrzeć ponownie event jaki i jest to doskonałe narzędzie dla spóźnialskich.

Dostosowanie jakości obrazu

kilka jakości obrazu

Doskonałym rozwiązaniem jakie posiada odtwarzacz YouTube jest funkcja automatycznego doboru jakości obrazu, a następnie każdy z oglądających może skorygować to poprzez wybór lepszej lub gorszej jakości obrazu. Takie rozwiązanie sprawdza się gdy odbiorcy posiadają różne prędkości łącz internetowych.

Czat na żywo

pytania on-line

Podczas live streamingu z wykorzystaniem platformy YouTube istnieje możliwość zadawania pytań online. Możemy uruchomić tego typu czat na stronie YouTube lub skorzystać z naszego autorskiego rozwiązania i osadzić czat na dowolnie innej stronie www, wskazanej nam przez Klienta.

Wersje językowe

Kilka ścieżek językowych.

Obecnie platforma YouTube do live streamingu posiada możliwość wygenerowania dwóch i więcej wersji językowych live streamingu. Oznacza to, że każdy live stream może być dostępny dla odbiorców z kilku krajów.

Statystyki

I wszystko jasne!

Kiedy kończą się live streamingn masz wgląd w pełne statystyki, możesz więc przeanalizować ilość oglądających  tuż po zakończeniu jak i w każdym momencie trwania transmisji. Możesz skorzystać ze statystyk jakie daje Ci platforma YouTube, ale także może skorzystać z naszych autorskich skryptów generujących informacje statystyczne.

                                                              Archiwizacja

Do firmowego archiwum

Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego materiału filmowego od razu kiedy kończą się  live streaming. Dodatkowo  materiał jest dostępny dla Klienta na kanale YouTube jako film VOD.

Help desk

Gotowi do pomocy

Potrzebujesz pomocy, niezbędne jest wsparcie techniczne przed w trakcie i po live streamingu – serdecznie zapraszamy 🙂

Dużo więcej informacji na temat streamingu na YouTube znajduje się tutaj

Live streaming na YouTube Integracja
Live streaming na Youtube

TOP